Gamintojai

Ambiance Italia

AMBIANCE ITALIA
www.ambianceitalia.it

Pagaminta Italijoje.

Jauna ir dinamiška kompanija, kurios įkūrėjas Alessandro Paoluzzi įnešė daug itališkų tradicijų. Kompanija yra orientuota į paprastumą, patogumą ir funkcionalumą. Ambianceitalija pagrindinė produkcija -  tai kėdės, baro kėdės ir stalai.

Bralco office furniture

BRALCO
www.bralco.it

Pagaminta Italijoje. Nuo 1994 metų.

Dviejų kartų patirtis, atsidavimas mylimam darbui ir naujų idėjų paieškos biuro baldų srityje. Itališkos kokybės ženklas.
Visa Bralco kompanijos istorija yra glaudžiai susijusi su baldų istorija apskritai - kompanija buvo įsteigta ir vystoma pramoniniame Venecijos rajone, kuris visada buvo laikomas baldžių gimtine.
Šiuo metu Bralco siūlo net 17 skirtingų kolekcijų, skirtų įvairioms komercinėms erdėms.

Egoitaliano

EGOITALIANO
www.egoitaliano.com

Pagaminta Italijoje. Nuo 2007 metų.

Į vieną sujungus "žinau kaip" ir ilgametę patirtį, gimė kompanija, kuri gyvuoja pagal mažiau yra daugiau principą. Vos per kelis metus toks įkūrėjų požiūris stipriai pastūmėjo kompanijos augimą bei tobulėjimą. 100% pagaminta Italijoje ženklas - tai pasiteisinusi įkūrėjų patirtis ir vizija.

Bralco office furniture

HURTADO
www.hurtado.eu

Pagaminta Ispanijoje.

Kompanija įkurta 1940 metais Valencijoje (Ispanija). Ši kompanija savo produkcijoje apjungia ilgametę patirtį ir naujausias technologijas, kas garantuoja tikrai aukštą produkto kokybę. Hurtado kompanija labiau orientuota į namų erdvę, tačiau čia galima rasti ir baldų, skirtų biuro erdvėms. Nuo klasikos iki modernizmo - kad Jūsų namai būtų jaukūs ir patogūs.

LeComfort

LeCOMFORT
www.lecomfort.it

Pagaminta Italijoje.

LeComfort kompanijos minkštieji baldai pasaulyje pirmiausia žinomi dėl savo kainos ir kokybės santykio, o taip pat dėl skiriamo didelio dėmesio sveikatai ir patogumui. Kompanijos augimo variklis buvo ta idėja, kad aukštos kokybės ir gražaus dizaino baldai turi būti prieinami kiekvienam. LeComfort kuria sofas, fotelius, sofas-lovas bei lovas. Pastarosioms skiriamas ypatingas dėmesys, nes miego kokybė labai svarbi žmogaus gerai savijautai ir nuotaikai. 

Loyra

LOYRA
www.loyramobiliario.com

Pagaminta Ispanijoje. Nuo 1996 metų.

Kompanija išsivystė iš nedidelio šeimos verslo ir iki šiol vertina senas baldžių tradicijas. Loyra turi dvi produktų linijas: šiuolaikinę su atjaunintos klasikos elementais ir moderniąją, pilną naujoviškų formų ir idėjų. Abi linijos, nors ir labai skirtingos, išlaiko aukštus kokybės standartus.

Pozzi

POZZI
www.pozzidivani.it

Pagaminta Italijoje. Nuo 1980 metų.

Šeimos verslas, kuris remiasi giliomis amatininkų tradicijomis. Pagrindinė kompanijos produkcija - lovos ir sofos su miegamaisiais mechanizmais, kurie ir yra šios kompanijos pasididžiavimas. Tarp naujų produktų galima rasti ne tik fiksuoto ar modeliuojamo tipo sofas, bet ir fotelius, pufus su miegamais mechanizmais ar sienines lovas. Šie nedideli, bet praktiški baldai puikiai tiks tiems, kas namuose neturi daug vietos. 

Quinti

QUINTI
www.quinti.com

Pagaminta Italijoje. Nuo 1975 metų.

Baldai, pagaminti Toskanos širdyje. Čia susilieja menas, tradicijos, svetingumas, kitokio gyvenimo tėkmė ir sunkus darbas. Toskaniečiai sukūrė savo pačių gyvenimo stilių ir pasidalino juo su visu pasauliu. Pagarba ir dėmesingumas savo kraštui bei žmonėms atsispindi ir Quinti kompanijos darbuose.

Sesta

SESTA
www.sesta.it

Pagaminta Italijoje. 

Baldų komercinėms erdvėms ir bendruomenėms srityje SESTA - gerai žinomas vardas. Vienas svarbiausių kompanijos sėkmės faktorių - komandinis darbas su patyrusiais dizaineriais, kurių žinios ir patirtis yra tikrai labai vertinami. Kompanijos tikslas - kurti ir plėtoti produktus, kurie būtų ne tik kokybiški ir funkcionalūs technologiškai, bet ir gražūs bei patogūs, pritaikyti kiekvienos dienos naudojimui.

STUA

STUA
www.stua.com

Pagaminta Ispanijoje. Nuo 1983 metų.

Ispanų gamintojas, siūlantis modernias kolekcijas, skirtas ir namų, ir komercinėms erdvėms. Čia galite rasti kėdes, stalus, fotelius, baro bei pusbario kėdes, dokumentų bei daiktų laikymo sistemas, poilsio (lounge) bei lauko baldus. 

Nesenstantis dizainas. STUA kompanijos produktai yra sumanyti ir įgyvendinti remiantis estetika ir aukštu inžinieriniu lygiu. Baldai novatoriški ir originalūs, bet remiasi ir klasikinius dizaino principais - paprastumu ir ilgaamžiškumu.

True Design

TRUE
www.truedesign.it

Pagaminta Italijoje. Nuo 2009 metų.

True Design - tai dviejų jaunų žmonių, užaugusių modernumo paieškoje, idėja. Modernumas jiems, visų pirma, tai gebėjimas keliais žingsniais lenkti madą, kol ji iš novatoriškos dar netapo įprasta ir kasdiene nuobodybe.

"Esame griežtai nusiteikę judėti tik pirmyn, bet nepamirštame akies krašteliu pažvelgti praeitin. Skamba gal kiek ir paradoksaliai, bet paradoksai ir yra modernumo esmė."

 

Comments are closed.