Gamintojai

Bontempi Casa

Bontempi Casa
www.bontempi.it

Pagaminta Italijoje.

Bontempi Casa buvo įkurta 1963 m. Įmonės tikslai visada buvo pagrįsti kokybės siekimu ir kasdiene aistra darbui. Šiandiena Bontempi Casa dydis ir patirtis auga, tačiau požiūris į verslą išlieka toks pat. Jie atsiremia į filosofiją, jog grožį reikia patirti kartu su funkcionalumu ir patogumu, visada renkantis naujoves.

 

Egoitaliano

EGOITALIANO
www.egoitaliano.com

Pagaminta Italijoje. Nuo 2007 metų.

Į vieną sujungus "žinau kaip" ir ilgametę patirtį, gimė kompanija, kuri gyvuoja pagal mažiau yra daugiau principą. Vos per kelis metus toks įkūrėjų požiūris stipriai pastūmėjo kompanijos augimą bei tobulėjimą. 100% pagaminta Italijoje ženklas - tai pasiteisinusi įkūrėjų patirtis ir vizija.

LeComfort

LeCOMFORT
www.lecomfort.it

Pagaminta Italijoje.

LeComfort kompanijos minkštieji baldai pasaulyje pirmiausia žinomi dėl savo kainos ir kokybės santykio, o taip pat dėl skiriamo didelio dėmesio sveikatai ir patogumui. Kompanijos augimo variklis buvo ta idėja, kad aukštos kokybės ir gražaus dizaino baldai turi būti prieinami kiekvienam. LeComfort kuria sofas, fotelius, sofas-lovas bei lovas. Pastarosioms skiriamas ypatingas dėmesys, nes miego kokybė labai svarbi žmogaus gerai savijautai ir nuotaikai. 

Loyra

LOYRA
www.loyramobiliario.com

Pagaminta Ispanijoje. Nuo 1996 metų.

Kompanija išsivystė iš nedidelio šeimos verslo ir iki šiol vertina senas baldžių tradicijas. Loyra turi dvi produktų linijas: šiuolaikinę su atjaunintos klasikos elementais ir moderniąją, pilną naujoviškų formų ir idėjų. Abi linijos, nors ir labai skirtingos, išlaiko aukštus kokybės standartus.

Natisa

NATISA

www.natisa.it

Pagaminta Italijoje.

NATISA yra giliai itališka siela, atvira idėjoms ir naujovėms, kurias gali garantuoti tik tarptautinis kvėpavimas.

Namų židinys yra pirmas taškas, kuriame susitinka žmonės, norintys būti kartu ir gyventi bendrą akimirką. Štai kodėl aplinka turi būti patogi ir maloni gyventi visus metus. Turi būti grožis, siela, emocijos ir žmonės, kurie žino, kaip iš to pasisemti vertės.

"Apsistatyti baldais reiškia sukurti gyvenimo kokybę, grožį, kuris maitina sielą"

Albertas Hadley, interjero dizaineris

Pozzi

POZZI
www.pozzidivani.it

Pagaminta Italijoje. Nuo 1980 metų.

Šeimos verslas, kuris remiasi giliomis amatininkų tradicijomis. Pagrindinė kompanijos produkcija - lovos ir sofos su miegamaisiais mechanizmais, kurie ir yra šios kompanijos pasididžiavimas. Tarp naujų produktų galima rasti ne tik fiksuoto ar modeliuojamo tipo sofas, bet ir fotelius, pufus su miegamais mechanizmais ar sienines lovas. Šie nedideli, bet praktiški baldai puikiai tiks tiems, kas namuose neturi daug vietos. 

Quinti

QUINTI
www.quinti.com

Pagaminta Italijoje. Nuo 1975 metų.

Baldai, pagaminti Toskanos širdyje. Čia susilieja menas, tradicijos, svetingumas, kitokio gyvenimo tėkmė ir sunkus darbas. Toskaniečiai sukūrė savo pačių gyvenimo stilių ir pasidalino juo su visu pasauliu. Pagarba ir dėmesingumas savo kraštui bei žmonėms atsispindi ir Quinti kompanijos darbuose.

Sesta

SESTA
www.sesta.it

Pagaminta Italijoje. 

Baldų komercinėms erdvėms ir bendruomenėms srityje SESTA - gerai žinomas vardas. Vienas svarbiausių kompanijos sėkmės faktorių - komandinis darbas su patyrusiais dizaineriais, kurių žinios ir patirtis yra tikrai labai vertinami. Kompanijos tikslas - kurti ir plėtoti produktus, kurie būtų ne tik kokybiški ir funkcionalūs technologiškai, bet ir gražūs bei patogūs, pritaikyti kiekvienos dienos naudojimui.

STUA

STUA
www.stua.com

Pagaminta Ispanijoje. Nuo 1983 metų.

Ispanų gamintojas, siūlantis modernias kolekcijas, skirtas ir namų, ir komercinėms erdvėms. Čia galite rasti kėdes, stalus, fotelius, baro bei pusbario kėdes, dokumentų bei daiktų laikymo sistemas, poilsio (lounge) bei lauko baldus. 

Nesenstantis dizainas. STUA kompanijos produktai yra sumanyti ir įgyvendinti remiantis estetika ir aukštu inžinieriniu lygiu. Baldai novatoriški ir originalūs, bet remiasi ir klasikinius dizaino principais - paprastumu ir ilgaamžiškumu.

TIROLO

TIROLO

www.tirolosedie.it

Pagaminta Italijoje nuo 1983m.

Siekiant apibūdinti Tirolo baldus užtenka 3 esminių elementų: "made in Italy", aistra ir kūrybiškumas.  Šiai dienai šis gamintojas patiki kurti baldus tik naudojant pažangiausias gamybos įrangas ir didelę patirtį turintys darbuotojai. "Tirolo" leidžia realizuoti gaminius, kurie išsiskiria dėl savo aukštos kokybės medžiagų ir nesenstančio dizaino.

True Design

TRUE
www.truedesign.it

Pagaminta Italijoje. Nuo 2009 metų.

True Design - tai dviejų jaunų žmonių, užaugusių modernumo paieškoje, idėja. Modernumas jiems, visų pirma, tai gebėjimas keliais žingsniais lenkti madą, kol ji iš novatoriškos dar netapo įprasta ir kasdiene nuobodybe.

"Esame griežtai nusiteikę judėti tik pirmyn, bet nepamirštame akies krašteliu pažvelgti praeitin. Skamba gal kiek ir paradoksaliai, bet paradoksai ir yra modernumo esmė."

 

Wendelbo furniture

WENDELBO

www.wendelbo.dk

Pagaminta Danijoje.

„Wendelbo“  - danų pasididžiavimas puoselėjantis skandinavų meistriškumo tradicijas per tris kartas ir suteikiantis gyvybės novatoriškiems ir klasikiniams dizainams, išdėstytiems šiuolaikiniame kontekste. Nuo pat pradžių jų tikslas buvo kurti ir gaminti baldus, turinčius stiprią vizualinę savybę, optimalią funkciją ir komfortą - visą laiką akylai žiūrėdami į smulkią detalę, kuri daro didelę įtaką.

SOVET ITALIA

SOVET

www.sovet.com

Pagaminta Italijoje.

„Sovet“ sujungia italų stiklo meno tradicijas ir šiuolaikinio dizaino įkvėpimus, kad sukurtų baldus, kalbančius originalia, elegantiška ir universalia kalba. Istorija, perduodanti emocijas ir gerovę pasitelkiant medžiagų ir gamybos kokybę, projekto universalumą bei gamybos proceso tvarumą.

Comments are closed.