Sofa Costura kolekcija

Su dideliu džiaugsmu pristatome naują mūsų draugų STUA kompanijos iš Ispanijos ilgai augintą ir pagaliau išvydusią dienos šviesą Costura kolekciją, kuri jau ir Lietuvoje.

COSTURA SOFA kolekciją sukūrė dizaineris Jon Gasca. Ši kolekcija remiasi ir pabrėžia kilnią siuvimo amato tradiciją, kuri stipriai įtakojo visą dizaino raidą. San Sebastiane mažos siuvimo ateljė nuo senų laikų siuvo nepaprastos kokybės sukneles ir kostiumus, tad STUA kompanija nutarė grąžinti šią tradiciją. Bendradarbiavimo su amatininkais pasekmėje gimė produktas, kuris savotiškai panašus į kostiumą – aukštos kokybės audinys elegantiškai apgaubia visą naujovišką vidinę struktūrą.

„Mano senelė dirbo siuvėja Balenciaga mados namuose“ – pasakoja dizaineris Jon Gasca. „Aš norėjau ne tik panaudoti visas siuvimo technikas, kurių iš jos išmokau, bet ir pristatyti jas ateičiai. Kolekcijos pavadinimas reiškia siuvimą arba couture angliškai.“

STUA ir vėl pristatė puikų dizainą – čia atsispindi ilgaamžiškumas ir naujoviška dvasia: karkasui panaudota labai stipri faneros plokštė, kuri patį rėmą padaro ne tik labai stipriu, bet ir plonu, o tai padeda sutaupyti vietos namuose. Apmušalams naudojamas aukštos kokybės audinys, taip pat čia atsiskleidžia ir tradicinio siuvimo amato detalės. Visi apmušalai lengvai nuvelkami, jei prireiktų stipresnio valymo. Kojos pagamintos iš presuoto aliuminio, kas ir sofai, ir foteliui priduoda savotiško lengvumo, atrodo, kad baldai tarsi pakibę ore. Kamšalui yra panaudotos ugniai atsparios poliuterano putos,o atraminės pagalvės pripildytos plunksnų.

COSTURA SOFA kolekciją sudaro pufas, fotelis, sofa ir sofa-poilsio kėdė.

Užeikite į NM Saloni baldų saloną Vilniuje esančioje Domus Galerijoje ir susipažinkite su šiuo gaminiu iš arčiau.

 

 

Comments are closed.