Privatumo politika

Slapukai

Jums apsilankius šioje svetainėje, jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje įdiegiame mažas rinkmenas, vadinamas slapukais.

Kas yra slapukai?

Dėl slapukų interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis, kad jums nereikėtų jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų puslapiuose naudojami seanso slapukai, kad, pavyzdžiui, būtų galima atsiminti jūsų pasirinktas kalbas ir rodymo parinktis (pvz., spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį). Šie slapukai iš jūsų kompiuterio ištrinami jums uždarant naršyklę.

Taip pat naudojame ribotą skaičių ilgalaikių slapukų. Jie saugomi jūsų kompiuteryje, kol juos ištrinate arba kol baigiasi jų galiojimas (po vienų metų).

Ilgalaikiuose slapukuose laikoma tokia informacija:

  • kai kurių meniu ir valdiklių būsena (suskleisti arba išskleisti),
  • pasirinkta valdiklių kortelė,
  • informacija, kuria remdamiesi galime atlikti interneto analizę (kuriuose puslapiuose lankėtės, kiek laiko praleidote kiekviename puslapyje, kaip patekote į mūsų svetainę ir kt.).

Neleidžiame naudoti trečiųjų šalių slapukų.

Kad galėtų veikti pagrindinės interneto svetainės funkcijos, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Tačiau šiuos slapukus galite ištrinti arba blokuoti.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinkti jūsų naršymo mūsų svetainėje duomenys laikomi visiškai saugiomis sąlygomis. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Slapukus galite kontroliuoti ir, jei pageidaujate, ištrinti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių galite nustatyti taip, kad slapukų jūsų įrenginyje nebūtų. Tačiau tokiu atveju kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, jums gali reikėti iš naujo nustatyti kai kurias parinktis, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Comments are closed.